Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Zarejestruj się na forum!

Zapraszamy do rejestracji na forum, która umożliwi Ci czynne branie udziału w życiu forum na którym wkrótce pojawi się sporo konkursów!

Zalecamy rejestrować się na poczcie Gmail.com, poczty z wp.pl oraz o2.pl mogą mieć problem z dostarczeniem potwierdzenia.

Asek

Aktualizacja 0.0.7

Recommended Posts

LOGO_PSv.png

1.png

Głównym celem aktualizacji 0.0.7 jest wprowadzenie na serwer zmian proponowanych przez naszych graczy.

Wzięliśmy pod uwagę wasze sugestie oraz pomysły.

Spędziliśmy na rozmowach z wami ogrom czasu a efekty tych dyskusji pojawiają się w tej o to aktualizacji.

Pragniemy napomknąć że to nie wszystko co dla was przygotowaliśmy, w następnej aktualizacji tzn. 0.0.8 przedstawione zostaną między innymi zmiany w systemie wędkarstwa.

Aktualizacja wejdzie w życie z dnia 26 na 27 w godzinach nocnych.

2.png

Na serwer została wprowadzona nowa mapa dla graczy, którzy zdobili już maksymalny poziom postaci.

Na owej lokacji działać będzie bonus (Silny przeciwko Legendom)

Na mapie znajdować się będą aż 4 respy metinów oraz 4 respy bossów + jedna  mini-legenda.

Poniżej prezentujemy wam wygląd mapy oraz przeciwników, których na niej znajdziemy.

31.png

Bez nazwy.png

31.png

1.png

31.png

2.png

31.png

3.png

31.png

napis smvvvvall.png

Drugą rzeczą, która dostanie wprowadzona na serwer jest resp mini-legend na mapie.

Każda lokacja od 100 poziomu przeznaczona do expienia otrzyma po jednej mini-legendzie.

Czas respu wszystkich Mini-Legend wynosi 60 Minut

Poniżej prezentujemy wam wygląd Mini-Legend oraz ich mapy na, których będą się pojawiać.

31.png

legenda mini 1.png

legenda mini 2.png

legenda mini 3.png

legenda mini 4.png

legenda mini 5.png

31.png

4.png

Zgodnie z propozycjami jakie dostawaliśmy od was, na serwer zawitają również dwa nowe rajdy grupowe.

Pierwszy z nich to "Kraina Owadów" od poziomu (150)

Drop z owego rajdu pozostawiamy jednak wam do odkrycia w grze.

31.png

dung1.png

31.png

d2.png

bossik.png

31.png

Drugi z nich to "Wnętrze Piramidy" od poziomu (200)

Drop z owego rajdu pozostawiamy jednak wam do odkrycia w grze.

pira 1.png

31.png

P3.png

F454.png

5.png

dodanie.png Tajemnicza Inskrypcja
Odznaki zostały wzbogacone o nowe możliwości. Z pomocą wyżej wymienionego przedmiotu dodacie do nich trzy sloty, które pozwolą wam na umieszczenie specjalnych run.

31.png

1.pngZłota Runa

2.pngRóżowa Runa

3.pngCzerwona Runa

4.pngNiebieska Runa

5.pngBłękitna Runa

6.pngJadeitowa Runa

x3.pngZielona Runa

8.pngPomarańczowa Runa

x1.pngFioletowa Runa

x2.pngBiała Runa

31.png

Dodatkowo od teraz w odznakach będziecie mogli wzbogacić o trzy nowe bonusy dzięki specjalnym wzmocnieniom oraz zaczarowaniom odznaki.

d.pngz.png

31.png
Lista bonusów możliwych do uzyskania:

Silny Przeciwko Ludziom 6/10
Punkty Życia 6000/10000
Silny Przeciwko Potworom 6/10
Inteligencja 6/10
Siła 6/10
Zręczność 6/10
Silny Przeciwko Bossom (Mapy) 3/5
Silny Przeciwko Bossom (Mapy) 3/5
Silny Przeciwko Legendom 3/5
Silny Przeciwko Wojownikom 3/5
Silny Przeciwko Ninja 3/5
Silny Przeciwko Sura 3/5
Silny Przeciwko Szaman 3/5
Wartość Ataku 75/120
Krytyczne Uderzenie 10/15
Przeszywające Uderzenie 10/15

31.png

6.png

Na serwer wprowadzony został również nowy przetop

ssss.pngKryształ Słońca

Kryształ ten umieścić można tylko w pasach.

7.png

Na serwer zawita również loteria.

123321 (1).png

b.png Bilet na Loterię
Wytworzycie ją u Gnolla Hjalte, którego znajdziecie w mieście.

Bilety na loterię będą tworzone z yangów oraz przedmiotów, których jest nadmiar na serwerze. Te rozwiązanie ma na celu ustabilizowanie cen na rynku, wypompowanie yangów oraz jest kolejną już możliwością na zdobycie item-shopa z gry i unikatowego trofeum z bardzo przydatnymi bonusami.

8.png

Od momentu wejscia aktualizacji 0.0.7 na serwerze dostępny będzie cotygodniowy ranking z nagrodami resetowany co tydzień.

123123123123.png

13.png

Wraz z wejściem aktualizacji zostanie udostępniony kalendarz z zaplanowanymi cyklicznymi eventami na cały tydzień do przodu.

Bez nazwy123.PNG

10.png

Nie mogło się obyć bez misji.

Na Asenisie pojawi się szereg nowych misji, które urozmaicą rozgrywkę.
Jednakże wątek ten zostanie rozwinięty w momencie wprowadzenia aktualizacji na serwer.

31.png

*Temat będzie aktualizowany o nowe treści*

Od teraz po kliknięciu w ikonkę zamiany yang na won (na pasku yang w prawym dolnym rogu ekranu) pojawi się okno, gdzie będziecie mogli wpisać ilość won do wymiany.

Dodatkowo z racji na szał zakupowy związany z black friday - postanowiliśmy uruchomić happy hour zaraz po wprowadzeniu aktualizacji.

W najbliższym czasie ujrzycie kolejne aktualizacje, tymczasem zapraszamy was do śledzenia tematów na forum i odpowiedniego kanału na discordzie, gdzie co jakiś czas pojawiają się "przecieki" z nadchodzących zmian.

• Super 16
  • YIKES 1
  • OK 1
  • Jestem zadowolony 1
  • Różyczka dla Ciebie 1
  • Jestem oczarowany 2

Super! Świetny krok, mam nadzieję, że ludzie wrócą do gry. Serwer wydaje się naprawdę dopracowany a autorskie eventy oraz grafiki robią robotę.  Ludzie wracajcie! :)
Osobiście czekam na jakieś ogłoszenie turnieju PvP ;P 

No widzę że propozycje graczy zostają dodane :) cieszę się i mam nadzieję że serwer odżyje ;) 

Tylko kupę ulepszaczy znowu będzie które wogule nie schodzą na chwilę obecną że shopów

Aktualizacja jak najbardziej na plus :oczka_buzka:

Naprawdę wielkie WOW a także ukłony za pozytywne rozpatrzenie propozycji niedawno zamieszczonych na forum:coolcat:Myślę że nowości przyciągną masę nowych graczy do gry na serwerze, a niedowiarkom i tym którzy zwątpili przedwcześnie zrobi się głupio i wrócą z podkulonym ogonem przyznając rację że serwer oraz administracja nie raz jeszcze udowodni że potrafi zaskoczyć pozytywnie.:pikachuS:

• Super 1
  • D: 2

Wszystko na +

Jedyne do czego się przyczepię to bonus silny na legendy na mapie 200lv. Po co łączycie legendę z mapą na 200lv? Nie każdy 200 ustawia sobie codziennie kilka budzików i farmi legendę 😂 Chyba że stwierdziliscie że nieprzydatne do tej pory legendarne eq może się w końcu do czegoś przyda...

Może w końcu uda się pozbyć dużo ulepszaczy z serwera bo bardzo dużo jest a nic nie schodzi. Szkoda że nie dodaliście eventów typu OX czy Zuo tylko standardowe ścierwa bez kitu :((

Pogczampik dla was, mam tylko nadzieję że ten dung grupowy faktycznie będzie bardzo  opłacalny, rynek troszkę powinien ruszyć tak więc powinno być dobrze.

Mam nadzieję że aktualka 0.8 po za wędkarstwem przyniesie również to o co prosili gracze czyli ułatwienie pewnych rzeczy typu drop szkat 4 czy pasywki.

• OK 1

Mogliście dodać jeszcze ulepy aby się wymieniało na szmaragdy bo jest w kurwe ulep a nic nie schodzi ,to też było w propozycjach graczy oraz jakieś normalne eventy typu OX czy ZUO !!!

By SkayTree,

Następnym razem nie cytuj całego tematu.

fajna aktualizacja, ale szkoda że tak późno :/

Wszystko na Plus <3 

Ale brakuje mi tutaj OX"a pomyślcie o tym :D

4 godziny temu, Rorschach napisał:

Pogczampik dla was, mam tylko nadzieję że ten dung grupowy faktycznie będzie bardzo  opłacalny, rynek troszkę powinien ruszyć tak więc powinno być dobrze.

Mam nadzieję że aktualka 0.8 po za wędkarstwem przyniesie również to o co prosili gracze czyli ułatwienie pewnych rzeczy typu drop szkat 4 czy pasywki.

Pasywki ładnie dropią bo ja mam 5k skrzynek pasywnych jeszcze nie otwartych :)

Godzinę temu, Ardenis napisał:

Pasywki ładnie dropią bo ja mam 5k skrzynek pasywnych jeszcze nie otwartych :)

Nie chodziło mi o skrzynki, to najmniejszy problem akurat

Dodajcie free auto pickup to będzie ludzi bo nie chcą płacić 50zl żeby dropa podnosić na miesiąc.... 

• Super 2
  • WRRR... 1

Usuńcie yangi z wytwarzania biletu na loterie, bo nie pozbędziecie się nadmiaru tych ulep 

Dodajcie szmaragdy aby ulepy wymieniać bo rynek dalej stoi

Wszyscy mówią, że rynek stoi ulep nikt nie kupuje z map, to dodali mape gdzie lecą z jednej ulepki 75-200 xD Zamiast cos zrobić żeby te brylanty też się robilo z ulepek z map to może wtedy by ludzie zaczeli kupowac je?

No no no elegancko