Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Zarejestruj się na forum!

Zapraszamy do rejestracji na forum, która umożliwi Ci czynne branie udziału w życiu forum na którym wkrótce pojawi się sporo konkursów!

Zalecamy rejestrować się na poczcie Gmail.com, poczty z wp.pl oraz o2.pl mogą mieć problem z dostarczeniem potwierdzenia.

Zanax

Przerwa Techniczna - Aktualizacja 0.0.5

Recommended Posts

logo.png.43f9c7ace559aad3698faa304bd6cb3a.png
31.png

Witajcie

Dzisiejsza aktualizacja wniesie na serwer następujące zmiany:

1. Wyłączono event związany z świętem niepodległości.
2. Zastąpiono przedmioty wizualne w kole losu i skrzyni premium, a te eventowe zostały podpisane jako unikaty.

1.gif
2.gif

3. Dodano darmowy zestaw item-shop dla wszystkich. Jest on na 7 dni i odbierzecie go u Kowala.

3.gif

4. Zwiększono punkty życia wszystkich Legend

5. Wydłużono czas regeneracji wszystkich legend - dwukrotnie

6. Poprawiono dotychczas znane problemy z obiektami na dungeonach i mapach exp,

7. Poprawiono dotychczas znane problemy z kolizjami na dungeonach i mapach exp,

8. Poprawiono wchodzenie na dungeon "Niebiosa" z kanału ch6,

W najbliższym czasie ujrzycie kolejne aktualizacje w nich między innymi:

- Nowa loteria za Bilety dostępne tylko do zdobycia w grze (NIE W IS), w której zdobędziecie między innymi unikatowy, stały item-shop,

- Nowe eventy cykliczne z możliwością zdobycia unikatowego item-shopu,

- Usprawnienia w kliencie,

- Usprawnienia i funkcjonalności w grze,

- Oraz wiele wiele więcej, o czym dowiecie się po wprowadzeniu wyżej wymienionych rzeczy na m.in. naszym fanpage!

31.png

Aby zmiany weszły w życie należy uruchomić patcher.
Serdecznie zapraszamy do składania propozycji pod tematem oraz w odpowiednim dziale.

Pozdrawiamy, Administracja Asenis.pl.

4.png

• Super 3
  • YIKES 1
  • Zakochałem się 1
  • Różyczka dla Ciebie 1
  • Jestem oczarowany 2

Tak trzymać :pepesztosik:
Osobiście mogę tylko pogratulować zapału, pomysłu oraz wykonania. 
Serwer jest aktualnie najbardziej udanym easy, jaki wyszedł w najbliższym czasie.
Macie pomysł na to jak ma serwer wyglądać i dążycie do tego.
Nie robicie serwera tylko i wyłącznie pod zarobek, bo na każdym kroku widać, że na zdobycie IS'a w grze jest milion sposobów.
Mimo wszystko metin w tych czasach to biznes i tylko głupiec by to kwestionował, ale osobiście uważam, że jeśli ktoś postanawia zrobić dobry, przemyślany serwer i uda mu się to, a po starcie o niego dba to niech zarabia na nim jak najlepiej tylko może. - Należy się.
Jednym słowem - Szanuję.
Pozdrawiam serdecznie, Setops. :szczesc_boze:

Edited by Setops
  • Super 2
  • KEKW 3

No i suppa. Ale przydało by się jednak zrobić coś z tym wywalaniem i blackscreenem po zmianie ch

• OK 1
  • Różyczka dla Ciebie 1

Bardziej nastawialiśmy się na jakąś konkretną aktualizacje która wniesie dużo w serwer, a tu są tylko drobne poprawki.Szkoda :(

Jak dla mnie to powinniście wprowadzić dungeony grupowe/raidy lub coś podobnego co urozmaici latanie solo dungow....

Edited by Gutsky
Ps
  • Super 2

17 godzin temu, Zanax napisał:

W najbliższym czasie ujrzycie kolejne aktualizacje w nich między innymi:

- Nowa loteria za Bilety dostępne tylko do zdobycia w grze (NIE W IS), w której zdobędziecie między innymi unikatowy, stały item-shop,

- Nowe eventy cykliczne z możliwością zdobycia unikatowego item-shopu,

- Usprawnienia w kliencie,

- Usprawnienia i funkcjonalności w grze,

- Oraz wiele wiele więcej, o czym dowiecie się po wprowadzeniu wyżej wymienionych rzeczy na m.in. naszym fanpage!

To ma być jakiś kiepski żart? Bo mnie wcale nie jest do śmiechu czytając to. W najbliższym czasie tzn. kiedy, aż nowe projekty wystartują i stracicie pozostałość ''niedobitków'' z serwera? Ludziom potrzeba tej świeżości teraz a nie ''wkrótce''. Ekonomia serwera jest wywrócona do góry nogami, na legendzie zapewne dalej osoby które stoją wewnątrz niej odpala się tryb ''nieśmiertelności'' a tym którzy ich biją -100% do celności. A pro po legendy wystarczyło zmienić jej model na większy i zwiększyć lvl by nie można było jej truć - w końcu to legenda. 

IS ok , nowe bambiki na pewno ucieszą się z darmowego IS na 7dni ale co ze starymi graczami ja się pytam? A no tak mamy Magiczne Koło Losu a na mapach magiczne farm boty. Jeśli dalej ma to wyglądać tak jak wygląda to ja życzę powodzenia nowym graczom wchodzącym na etap eq 175lvl z jedną mapką do farmy.

Może by tak nowa mapa na 200lvl lub upgrade dropu? Pomyślcie jak to wygląda z perspektywy jednych jak i drugich graczy pozdrawiam.

• Super 5
  • Dab 1
  • Różyczka dla Ciebie 2

Może w końcu jakieś zmiany w ilości ulepszaczy na ostatnie etapy rozwoju postaci? a nie po 20k ulep żeby eq zrobić i wbic skile peta nie mówiąc o pasywkach postaci?

• OK 1
  • KEKW 2

3 minuty temu, Ainzu napisał:

To ma być jakiś kiepski żart? Bo mnie wcale nie jest do śmiechu czytając to. W najbliższym czasie tzn. kiedy, aż nowe projekty wystartują i stracicie pozostałość ''niedobitków'' z serwera? Ludziom potrzeba tej świeżości teraz a nie ''wkrótce''. Ekonomia serwera jest wywrócona do góry nogami, na legendzie zapewne dalej osoby które stoją wewnątrz niej odpala się tryb ''nieśmiertelności'' a tym którzy ich biją -100% do celności. A pro po legendy wystarczyło zmienić jej model na większy i zwiększyć lvl by nie można było jej truć - w końcu to legenda. 

IS ok , nowe bambiki na pewno ucieszą się z darmowego IS na 7dni ale co ze starymi graczami ja się pytam? A no tak mamy Magiczne Koło Losu a na mapach magiczne farm boty. Jeśli dalej ma to wyglądać tak jak wygląda to ja życzę powodzenia nowym graczom wchodzącym na etap eq 175lvl z jedną mapką do farmy.

Może by tak nowa mapa na 200lvl lub upgrade dropu? Pomyślcie jak to wygląda z perspektywy jednych jak i drugich graczy pozdrawiam.

Staramy się unikać konkretnych dat, ponieważ co by było gdyby zdarzył się dzień obsuwy, a konkretna data byłaby podana? Sam sobie odpowiedz.

Temat legend jest wałkowany od dłuższego czasu i z tego co możemy zaobserwować to ilu graczy - tyle opinii, staramy się dopasować najlepszą opcję, aby pasowała dla każdego, a nie dla jednej grupy.

Co do rozwijających aktualizacji - totalne nowości z nowymi systemami czy tez rozwój poziomowy to nie temat na obecną chwilę, teraz skupiamy się na propozycjach odnośnie zmian oraz na poprawkach, mimo to pojawi się kilka "małych" aspektów rozwojowych.

• Super 2
  • KEKW 2
  • Różyczka dla Ciebie 1

11 minut temu, Gutsky napisał:

Okej to zacznijmy od początku.Konkretnych dat? Skoro macie coś przygotowane związane z większą aktualizacja to chyba oczywiste że nas jako graczy będzie bardziej motywowało jak wrzucicie jakieś "smaczki" odnośnie aktualizacji Nie mówimy tu o jakichkolwiek datach, ale można by było dodać że w ciągu np. 7 dni będzie dodana duża aktualizacja, a wcześniej tak jak wspomniałem wrzucać małe informacje związane z tą aktualizacja. 

Po 2.Poprawiacie legendy? Najpierw poprawcie nabijanie dps w legendę bo przychodzi jakiś random który bije w legendę po 400k uderzy parę hitów i drop jest dla niego.Osoby które robią kilkukrotnie większy dmg potrafią mieć podobny drop jak osoba która uderzyła ją kilka razy!!!!! 

Po 3.skupiacie się na propozycjach graczy? Gdzie jest ranking metkow/bosow/dungeonow które w propozycjach przez Was są zaklepane już dłuższy czas? 

Weźcie się wkoncu do roboty jak chcecie zatrzymać ludzi na serwerze.!

Odniosę się do pkt. 2. Ty chyba nie grałeś na serwerach hard/medium zaczynających się na literę V, gdzie wystarczyło np. na mapę 100 wbić gówno postacią ubraną na maxa w otrucie i zbierać drop XD czasami lepszy od gościa, który wrzucił 99% dmg w bossa. Kolejny przykład legend na już umarłym serwerze na S. Osoby, które rzucały rozpro w lege miały dosyć często główne "fanty" z legend a TYLKO RZUCAŁY ROZPRO. Więc naprawienie tu nic nie da, bo to zapewne jest czysta losowość.

Wracając do klu tego posta. Fajnie, że zaczynacie coś działać do przodu z aktualizacjami, ale musicie wrzucić naprawdę wysokie obroty, bo faktycznie graczy ubywa z dnia na dzień. A szkoda, bo na serwerze gra się całkiem fajnie :)

Edited by NoN3
  • Super 1
  • OK 2
  • Różyczka dla Ciebie 1
  • Jestem oczarowany 1

24 minuty temu, Asen napisał:

Staramy się unikać konkretnych dat, ponieważ co by było gdyby zdarzył się dzień obsuwy, a konkretna data byłaby podana? Sam sobie odpowiedz.

Temat legend jest wałkowany od dłuższego czasu i z tego co możemy zaobserwować to ilu graczy - tyle opinii, staramy się dopasować najlepszą opcję, aby pasowała dla każdego, a nie dla jednej grupy.

Co do rozwijających aktualizacji - totalne nowości z nowymi systemami czy tez rozwój poziomowy to nie temat na obecną chwilę, teraz skupiamy się na propozycjach odnośnie zmian oraz na poprawkach, mimo to pojawi się kilka "małych" aspektów rozwojowych.

+1 za Chęci i widoczność ze serwer nie jest Typowo pod Zarobek :) a dzbanami sie nie przejmujcie Chejty na Administracje zawsze Beda bo Kazdy chciałby cos pod Siebie...Ale doceniamy ze serwer nie stoi w miejscu i Sam osobiscie + Za aktywność kiedy nie potrzebuje Pomocy Zawsze ktos Jest...A no i naprawde pomyslcie nad mapa 200+ bo ta 175 idzie sie za przeproszeniem pozygac:D

3 godziny temu, x06 napisał:

Ciekawe czy nadal będzie wyrzucać podczas zmiany ch :V 

Nie ale za to wywala przy teleportacji :/

3 godziny temu, Asen napisał:

Skupiacie się na poprawkach? 

Stary problem z klientem jest od startu serwera, przez co kilko moich znajomych już nie gra, bo żeby wydropic po 50k ulep to trochę trzeba się nazmieniac te kanały. Ale jak co 5 zmianę wyrzuca, a ostatnio już nawet jak zmienia się eq albo odpala potki - no to kozak. Jakoś czas na zapychanie gry nowymi itemshopkami i kolorkami jest, a na podstawowe rzeczy nie ma. Szkoda. 

• Super 1

Jak dla mnie to porażka nie widać waszych starań.... jedyne co widzimy to ładny nowy is, poza nim nic nie wprowadzacie nic nie robicie jezeli kto kolwiek obserwuje co sie dzieje na serwerze z administracji to pewnie wiecie że większość odchodzi... A jedyne co robicie to dodajecie free is na 7 dni to ma zatrzymać graczy i zachęcić nowych? Zalosne. Tyle propozycji od graczy nic nie dodane A aktualizacje jakis błędów ktorych nie ma albo nie są one wgl dotknięte robicie raz na miesiąc widzimy się zapewne w grudniu na kolejnej aktualizacji poprawiającej kamień na dungeonie arktycznym poniewaz kamień leży nie w tym miejscu co powinien i kon biegnąc gubi podkowe uderzając w niego. 

• OK 1

Ja to czekam na to aż naprawicie klient i przestanie się robić czarny ekran, skakać obraz lub wywalać całkiem do pulpitu :)

Trzymam kciuki, serwer mega przyjemny jedyny od dawna który przykuł moją uwagę. Pozdrawiam :)

10 godzin temu, Setops napisał:

Tak trzymać :pepesztosik:
Osobiście mogę tylko pogratulować zapału, pomysłu oraz wykonania. 
Serwer jest aktualnie najbardziej udanym easy, jaki wyszedł w najbliższym czasie.
Macie pomysł na to jak ma serwer wyglądać i dążycie do tego.
Nie robicie serwera tylko i wyłącznie pod zarobek, bo na każdym kroku widać, że na zdobycie IS'a w grze jest milion sposobów.
Mimo wszystko metin w tych czasach to biznes i tylko głupiec by to kwestionował, ale osobiście uważam, że jeśli ktoś postanawia zrobić dobry, przemyślany serwer i uda mu się to, a po starcie o niego dba to niech zarabia na nim jak najlepiej tylko może. - Należy się.
Jednym słowem - Szanuję.
Pozdrawiam serdecznie, Setops. :szczesc_boze:

Nawąchałeś się czegoś albo nie wyszedłeś z groty. Najbardziej udany easy? Pod jakim względem? Na serwerze nie istnieje coś takiego jak progresja, ktoś kto zrobi sobie 3 postki z 100 lvl zarobi więcej niż ktoś kto wbije 200lvl. Jedyne co administracja dodaje od startu to kostiumy i efekty wizualne, gospodarka leży i kwiczy od miesiąca, jedynym sensownym zarobkiem jest farmienie ulep z mapek/dungów na 5-6 kont, gra na jedne konto nie ma kompletnie sensu, no chyba że zadowala cię eq na 145lvl i skille peta na g1 i pasywki m1. Od miesiąca jedyne co administracja zrobiła to dodała event halloween (który pewnie mieli przygotowany jeszcze przed startem) i ten narodowy, a ty mówisz o jakimś zapale. Nie wiem z jakiego serwera się urwałeś, ale chyba pierwszy raz grasz na serwerze easy, skoro mówisz że ten jest najbardziej udanym w tym roku.  Mija prawie półtora miesiąca od startu, a nie działają nawet głupie misje dzienne.

• Super 1

17 minut temu, KRS napisał:

Nawąchałeś się czegoś albo nie wyszedłeś z groty. Najbardziej udany easy? Pod jakim względem? Na serwerze nie istnieje coś takiego jak progresja, ktoś kto zrobi sobie 3 postki z 100 lvl zarobi więcej niż ktoś kto wbije 200lvl. Jedyne co administracja dodaje od startu to kostiumy i efekty wizualne, gospodarka leży i kwiczy od miesiąca, jedynym sensownym zarobkiem jest farmienie ulep z mapek/dungów na 5-6 kont, gra na jedne konto nie ma kompletnie sensu, no chyba że zadowala cię eq na 145lvl i skille peta na g1 i pasywki m1. Od miesiąca jedyne co administracja zrobiła to dodała event halloween (który pewnie mieli przygotowany jeszcze przed startem) i ten narodowy, a ty mówisz o jakimś zapale. Nie wiem z jakiego serwera się urwałeś, ale chyba pierwszy raz grasz na serwerze easy, skoro mówisz że ten jest najbardziej udanym w tym roku.  Mija prawie półtora miesiąca od startu, a nie działają nawet głupie misje dzienne.

Każdy ma prawo do własnego zdania i to jest moje ;)
Żaden inny serwer easy, który wyszedł w tym roku nie przetrwał, ani nie miał tak rozwiniętej rozgrywki jak Asenis.
Nie ma serwera idealnego, a już szczególnie jeśli jest to serwer easy.
Jeśli chcesz to hejtuj, ja wolę grać póki mogę i korzystać z tego, co serwer oferuje, bo przyjemnie mi się gra.
Ty jesteś jedną z tych osób, które nie patrzą nigdy na dobrą stronę, tylko wytykają wszystkie błędy i to co złe.

Edited by Setops
  • Super 1

42 minuty temu, Setops napisał:

Każdy ma prawo do własnego zdania i to jest moje ;)
Żaden inny serwer easy, który wyszedł w tym roku nie przetrwał, ani nie miał tak rozwiniętej rozgrywki jak Asenis.
Nie ma serwera idealnego, a już szczególnie jeśli jest to serwer easy.
Jeśli chcesz to hejtuj, ja wolę grać póki mogę i korzystać z tego, co serwer oferuje, bo przyjemnie mi się gra.
Ty jesteś jedną z tych osób, które nie patrzą nigdy na dobrą stronę, tylko wytykają wszystkie błędy i to co złe.

Milej by się grało gdyby tygodniowo administracja robiła 1-2 fajne aktualizacje z jakimś dodatkami. Tak łatwo można zaimplementować różne rzeczy które funkcjonują na serverach od lat, które będą świetnymi dodatkami takie jak:

* Ranking tygodniowy na dane dungi, ilość metinów, bossów, legend - ludzie walczyli by o osiąganie top10.

* Eventy cykliczne. Brakuje rzadkich corów ? Robimy event który się opiera na corach. Chcemy zachęcić do łowienia ryb? Robimy Event Rybacki z fajnymi nagrodami.

* Siedzą TGMy na gierce to niech analizują pytają graczy albo sami róbcie ankiety co powinno być zmienione w gospodarce jeśli nie chcę się administracji zaglądać na gierke i samemu to przeanalizować.

* Rajdy grupowe, Robienie eq PVM  miało by sens bo wiadomo że takie rajdy były by wymagające.

PS. Jak dla mnie servery metina nie muszą mieć nie wiadomo jakieś reklamy tych śmiesznych jutuberów. Jeśli administracja robi dobre aktualizacje, dba o server to nie potrzebuje jutubera bo gracz sam widzi że server jest spoko i poleca go innym a bynajmniej nie odchodzi od niego na byle jakiego kotleta które defacto wychodzą ostatnio jak grzyby po deszczu.

Edited by Nieuleczalny
  • Super 2